درباره ما

مجموعه توليدي صنعتي كاريران با داشتن مجوز رسمي از وزارت صنايع و معادن در زمينه توليد تجهيزات ساختماني فعاليت مي نمايد اين واحد صنعتي از سال 1363 آغاز به كار كرده و با پشتكار بي وقفه به پاسخگويي نيازهاي صنعت ساختمان همت گماره ودر شكل گيري احداث ساختمانهاي چند مرتبه ، باب مورد لزوم را فراهم نمود.
با گسترده تر شدن صنعت ساختمان، انواع بالابرريلي با ظرفيت هاي 400 ، 650 ، 1000 ، 1500 كيلوگرم مناسب با نياز شركتهاي ساختماني ساخته و به جامعه ساختماني عرضه گرديد.
در طي اين سالها و اعلام نياز گونه هاي خاص و كاربردي لوازم ساختماني متخصصين شركت توانستند محصولات درخواستي ديگري را طراحي نموده و دراختيار متقاضيان قرار دهند انواع بالابر گردان با ظرفيت هاي 500 ، 800 ، 1000 ، 2500 كيلوگرم به دليل كاربري آسان در اجرا و راندمان بالا در بين مهندسان راه ، عمران ، بتن ، سد و تونل و ساختمان ايران جايگاه پيدا نمود و توسعه يافت لذا با انسجام مجموعه مديريت در ارتباط با مشتريان خود اين امر در توسعه بخش ديگري منجر گرديدو ادوات ساخت بتن در واحدي مجزا محقق گرديده شد و در اين واحد ماشين آلات بتن سازي نظير انواع بتونير 300 ليتري ، 350 ليتري ، 450 ليتري ، 500 ليتري ، 750 ليتري ، 1000 ليتري و 2000 ليتري ساخته شد.
همانطور كه آشنايي شركتهاي ساختماني و عمراني با مجموعه كاريران بيشتر گرديد توان متخصصين اين شركت شناخته شد. طراحي شركت با راهبري مديريت در بخشهاي باكت ساز ( براي تاور كرين ) و دامپر ( براي جابجايي مصالح ) مشغول به طراحي گرديد. باكت هاي بتن ريزي در گونه هاي مختلف نظير شيلنگ دار ، فرمان گيربكسي ، جايگاه دار و دامپر حمل مصالح در ظرفيت هاي گوناگون در بخش توليد ساخته شد اين پيشروي صنعتي در عرصه ساخت و ساز به كمك و ياري بسياري از متخصصين حرفه اي در صنعت ساختمان پديدار شد تا جائيكه به طراحي و ساخت دستگاه بچينگ سيار پرداخته شد و اين دانش و تكنولوژي در شركت به وجود آمد.
بدين ترتيب گامهاي كوچك در حال تبديل شدن به گامهاي مستحكم و بزرگتر در عرصه صنعت ساختمان كشور مي باشد.
اميدواريم با تلاش مستمر نيروهاي توانمند شركت و ياري متخصصين حرفه اي كشور بتوانيم همانگونه كه تاكنون توليد توليدات با كيفيت محقق شده و بسياري از كاربران منتفع شده اند به كار و تلاششان در بالا بردن اراده خريد در مشتريانمان ساعي باشيم و تمايز محصولات توليدي كاريران برهمگان مشخص باشد.

نظرات
    عنوان بلوک شخصی

    هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
    مثل شماره تماس
    یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

    021123456789